KREDYT HIPOTECZNy

Planujesz zakup nieruchomości lub budowę domu?

Kredyt hipoteczny pozwala na realizację wymarzonych planów mieszkaniowych. To jeden z najatrakcyjniejszych produktów kredytowych, który charakteryzuje się stosunkowo niskim oprocentowaniem, ale również długim okresem spłaty zobowiązania. Kredyt hipoteczny najczęściej kojarzony jest jednak z procesem zakupu domu lub mieszkania, ale niewiele osób wie, że można go otrzymać również na inny cel, np. remont, modernizację oraz przebudowę istniejącej nieruchomości. Proces pozyskiwania takiego kredytu może wydawać się mimo wszystko żmudny i skomplikowany, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Pomożemy Ci uzyskać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów znajdziemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę kredytu mieszkaniowego, pomożemy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów i dostarczymy je do wybranego banku.

Współpracujemy aktualnie z 26 bankami na terenie Piły i okolic, dlatego możemy w jednym miejscu i czasie porównać najlepsze kredyty hipoteczne. Skontaktuj się z nami i umów aby sprawdzić swoją zdolność kredytową.

Kredyt hipoteczny? Zapraszamy do kontaktu.

CO zyskasz?

ZAOSZCZĘDZISZ Pieniądze

Współpracując z nami, przede wszystkim skorzystasz z promocji 3x0. Co więcej, otrzymasz bezpłatną WYCENĘ NIERUCHOMOŚCI, POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ oraz PORADĘ EKSPERTA.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW

Ominiesz wszelkie przeszkody, unikniesz kosztownej metody prób i błędów. Co więcej, efekty wyboru najlepszej oferty odczujesz jednak na koncie bankowym.

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

Z uwagi, że to my poświęcimy czas, aby szczegółowo przeanalizować w Twoim imieniu wszystkie oferty oraz przejmiemy od Ciebie  obowiązki formalne.
b

SKORZYSTASZ Z OPTYMALNEJ OFERTY

Ponadto, znajdziemy dla Ciebie najbardziej opłacalny kredyt lub formę finansowania dostosowaną do Twoich planów biznesowych, życiowych i osobistych preferencji.

Zyskasz SPOKÓJ i PEWNOŚĆ

Szczegółowo odpowiemy na każde Twoje pytanie. Ponadto, pomożemy wybrać bezpieczne rozwiązanie tak, abyś przede wszystkim mógł świadomie podjąć decyzję.

Zyskasz ZAUFANego PARTNERa

Wybierz naszą firmę, ponieważ zyskasz zaufanego doradcę finansowego i odpowiedzialnego partnera, który zadba o interesy Twoje i Twoich bliskich.

JAK DZIAŁAMY

7 kroków

Tyle dzieli Cię od najlepszej oferty kredytu dopasowanej do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Wypełnij formularz wpisując swoje dane kontaktowe. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie maksymalnie w ciągu godziny.

U

Sprawdzimy Twoją zdolność

Posiadamy narzędzia dzięki, którym już na pierwszym spotkaniu sprawdzimy Twoją maksymalną zdolność kredytową we wszystkich bankach.

Wybierzemy najtańszy kredyt

Przedstawimy Ci zestawienie kosztów ofert kredytowych z kilkunastu banków. W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy co najmniej 2 najkorzystniejsze oferty, o które będziemy wnioskować.

k

Zajmiemy się formalnościami

Po wspólnym wybraniu ofert otrzymasz szczegółową listę wymaganych dokumentów wraz z formularzami bankowymi. Po wypełnieniu i skompletowaniu dokumentów złożymy wnioski do 2 wybranych banków. Drugi wniosek będzie stanowić ewentualne zabezpieczenie transakcji i posłuży jako argument w negocjacjach.

Przyśpieszymy proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach

W zależności od rodzaju kredytu procedura może trwać od 2 dni (gotówka) do kilku miesięcy (kredyt firmowy). Analitycy bankowi potrafią wymyślić naprawdę niesamowite rzeczy, dlatego warto mieć przy sobie doświadczonego doradcę. Nasze doświadczenie przyda się także w negocjacjach warunków umowy.

Zweryfikujemy i wyjaśnimy zapisy umowy

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji bank przedstawi umowę kredytową. Dopiero teraz będziesz musiał się zobowiązać do spłaty kredytu, a my jesteśmy po to, żeby wszystko Ci wyjaśnić i zapewnić bezpieczeństwo w kontekście dalszej obsługi kredytu.

To bank zapłaci za nasze usługi

Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za wykonaną przez nas pracę. Ty nie ponosisz żadnych kosztów naszych usług, a oferta jaką otrzymasz jest dokładnie taka sama jakbyś sam poszedł do banku.

KONTAKT

 

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

Nasze biura

1. 64-920 Piła, al. Piastów 3, tel. 531 526 286

2.  64-920 Piła, ul. Bydgoska 81, tel. 790 201 000

v

Dane kontaktowe

tel. (+48) 67 351 50 50

e-mail: biuro@kredyty.pila.pl