KREDYTY FIRMOWE

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz środków na sfinansowanie inwestycji?

Kredyt firmowy – rozwiązanie to jest często niezbędnym i jednocześnie najlepszym sposobem na pozyskanie dodatkowego kapitału na rozwój przedsiębiorstwa. Aby zrobić krok naprzód, z reguły należy ponieść dodatkowe koszty. Fundusze z kredytu ułatwiają osiągnięcie kolejnych celów biznesowych oraz sfinansowanie niezbędnych potrzeb. Każde przedsiębiorstwo, które chce się rozwijać, z czasem stanie przed dylematem, skąd pozyskać środki. Wówczas warto rozważyć najlepszą opcję – kredyt firmowy. Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę wśród wielu możliwości finansowania dla firm oferowanych przez banki, zawsze należy dokładnie przemyśleć kilka kwestii. Przede wszystkim, trzeba określić cele, oszacować sumę niezbędną do ich realizacji i co najważniejsze, ocenić realne możliwości spłaty poszczególnych rat. Właściwie dobrany kredyt dla firmy tworzy szansę na rozwój i sukces w bardzo krótkim czasie. Środki pozyskane w ten sposób pomogą również uniknąć zaległości płatniczych. Dzięki nim możliwe będzie pokrycie bieżących wydatków, kosztów oraz rozliczenie się z kontrahentami. Kredyt firmowy może służyć osiągnięciu stabilizacji finansowej oraz zapewnieniu jak najlepszych warunków rozwoju oraz płynności.

Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy pomóc Ci w prowadzeniu biznesu.

CO zyskasz?

ZAOSZCZĘDZISZ Pieniądze

Współpracując z nami, przede wszystkim skorzystasz z promocji 3x0. Co więcej, otrzymasz bezpłatną WYCENĘ NIERUCHOMOŚCI, POLISĘ UBEZPIECZENIOWĄ oraz PORADĘ EKSPERTA.

UNIKNIESZ BŁĘDÓW

Ominiesz wszelkie przeszkody, unikniesz kosztownej metody prób i błędów. Co więcej, efekty wyboru najlepszej oferty odczujesz jednak na koncie bankowym.

ZAOSZCZĘDZISZ CZAS

Z uwagi, że to my poświęcimy czas, aby szczegółowo przeanalizować w Twoim imieniu wszystkie oferty oraz przejmiemy od Ciebie  obowiązki formalne.
b

SKORZYSTASZ Z OPTYMALNEJ OFERTY

Ponadto, znajdziemy dla Ciebie najbardziej opłacalny kredyt lub formę finansowania dostosowaną do Twoich planów biznesowych, życiowych i osobistych preferencji.

Zyskasz SPOKÓJ i PEWNOŚĆ

Szczegółowo odpowiemy na każde Twoje pytanie. Ponadto, pomożemy wybrać bezpieczne rozwiązanie tak, abyś przede wszystkim mógł świadomie podjąć decyzję.

Zyskasz ZAUFANego PARTNERa

Wybierz naszą firmę, ponieważ zyskasz zaufanego doradcę finansowego i odpowiedzialnego partnera, który zadba o interesy Twoje i Twoich bliskich.

JAK DZIAŁAMY

7 kroków

Tyle dzieli Cię od najlepszej oferty kredytu dopasowanej do Twoich potrzeb

Skontaktuj się

Wypełnij formularz wpisując swoje dane kontaktowe. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie maksymalnie w ciągu godziny.

U

Sprawdzimy Twoją zdolność

Posiadamy narzędzia dzięki, którym już na pierwszym spotkaniu sprawdzimy Twoją maksymalną zdolność kredytową we wszystkich bankach.

Wybierzemy najtańszy kredyt

Przedstawimy Ci zestawienie kosztów ofert kredytowych z kilkunastu banków. W zależności od Twoich potrzeb wybierzemy co najmniej 2 najkorzystniejsze oferty, o które będziemy wnioskować.

k

Zajmiemy się formalnościami

Po wspólnym wybraniu ofert otrzymasz szczegółową listę wymaganych dokumentów wraz z formularzami bankowymi. Po wypełnieniu i skompletowaniu dokumentów złożymy wnioski do 2 wybranych banków. Drugi wniosek będzie stanowić ewentualne zabezpieczenie transakcji i posłuży jako argument w negocjacjach.

Przyśpieszymy proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach

W zależności od rodzaju kredytu procedura może trwać od 2 dni (gotówka) do kilku miesięcy (kredyt firmowy). Analitycy bankowi potrafią wymyślić naprawdę niesamowite rzeczy, dlatego warto mieć przy sobie doświadczonego doradcę. Nasze doświadczenie przyda się także w negocjacjach warunków umowy.

Zweryfikujemy i wyjaśnimy zapisy umowy

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji bank przedstawi umowę kredytową. Dopiero teraz będziesz musiał się zobowiązać do spłaty kredytu, a my jesteśmy po to, żeby wszystko Ci wyjaśnić i zapewnić bezpieczeństwo w kontekście dalszej obsługi kredytu.

To bank zapłaci za nasze usługi

Po uruchomieniu kredytu to bank zapłaci za wykonaną przez nas pracę. Ty nie ponosisz żadnych kosztów naszych usług, a oferta jaką otrzymasz jest dokładnie taka sama jakbyś sam poszedł do banku.

KONTAKT

 

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

Nasze biura

1. 64-920 Piła, al. Piastów 3, tel. 531 526 286

2.  64-920 Piła, ul. Bydgoska 81, tel. 790 201 000

v

Dane kontaktowe

tel. (+48) 67 351 50 50

e-mail: biuro@kredyty.pila.pl