O NAS

FURMAN – FINANSE powstał dzięki doświadczeniu naszych ekspertów finansowych, którzy od 2006 roku współpracują z dwoma biurami Nieruchomości Furman (Oddział na ul. Al. Piastów 5, oraz oddział ul. Bydgoska 81)oraz oddziałami placówek franczyzowych Nieruchomości Furman zlokalizowanymi w Chodzieży, Wałczu, Czarnkowie, Złotowie, Wągrowcu i Poznaniu. Potrzeba zakupu własnego M a tym samym możliwość skredytowania tej inwestycji skłoniło nas do wyodrębnienia osobnego działu finansowego, FURMAN – FINANSE.

Naszą działalność rozpoczęliśmy oferując Państwu zakup , sprzedaż, wynajem nieruchomości. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy zakres naszych usług o pomoc w kredytowaniu, dla klientów indywidualnych jak i firm.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych, refinansowych, pożyczek gotówkowych oraz kredytów dla firm. Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami na terenie Piły, i okolic możemy wybrać dla Państwa najkorzystniejszą ofertę kredytową. Nasi eksperci finansowi w profesjonalny sposób pomogą Państwu w dobraniu odpowiedniego kredytu dostosowanego do Państwa potrzeb.

Banków we współpracy

MLN ZŁ wypłaconych kredytów

Zadowolonych klientów

LAT DOświadczenia

NASZ ZESPÓŁ

Sandra Zamojda

Jestem  absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu A. Mickiewcza w Poznaniu na kierunku:  doradztwo zawodowe i personalne oraz studiów podyplomowych (Gospodarowanie Nieruchomościami w WSGN w Warszawie).

Swoją działalność w sektorze finansowym  rozpoczęłam  w 2006 r. na stanowisku eksperta kredytowego w firmie Furman FinanseZajmuję się pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania czy budowę domu. Zaufało mi setki Klientów, którzy dzisiaj mogą się cieszyć z własnego wymarzonego miejsca na ziemi.

Specjalizuję się także w kredytach gotówkowych, wspieram w procesie konsolidacji posiadanego już kredytu. Jestem ekspertem mobilnym , współpracuję  z oddziałami franczyzowymi Nieruchomości Furman, które zlokalizowane są w Chodzieży, Złotowie, Czarnkowie.

W mojej pracy stawiam na długotrwałe relacje dlatego też większość moich klientów pochodzi z polecenia.

Izabela Osos

Izabela Osos

Ukończyłam studia im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności :  doradztwo personalne i zawodowe. 

 Posiadam długoletnie doświadczenie pracy z klientami, moimi atutami jest otwartość, pełne zaangażowanie.

Cyklicznie poszerzam swoją wiedzę oraz aktualizuję ją o nowinki kredytowe. Podczas spotkania oceniam Państwa sytuację finansową oraz dopasowuję do konkretnego Banku. Przygotowuję najkorzystniejsze oferty jak i dokumenty potrzebne do złożenia wniosków kredytowych, jestem przy podpisaniu umowy kredytowej oraz dopilnuję, aby wszystkie zapisy umowy okazały się zrozumiałe. 

Zajmuję się kredytami hipotecznymi jak i gotówkowymi. Zapraszam do kontaktu, Nasze doradztwo kredytowe jest bezpłatne, nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych kosztów z Nim związanych.

 

Michał Dzierzgowski

Michał Dzierzgowski

Swoją drogę w finansach rozpocząłem po studiach ekonomicznych. Od 5 lat zajmuję się zagadnieniem kredytów. Współpracuję z kilkunastoma instytucjami finansowymi. Moje usługi są bezpłatne dla klientów – rozliczam się instytucją finansową. Warto też zaznaczyć, że jestem zobowiązany do przedstawiania identycznych ofert jak w bankach.

Na spotkaniu zyskasz co najważniejsze – czas. Na początek zapoznam się z Państwa sytuacją zawodową, przedstawię dopasowane oferty kredytowe, poinformuję o całym procesie kredytowym oraz pomogę zebrać wymagane dokumenty.

Cały czas uzupełniam swoją wiedzę na temat finansów, aby rzetelnie przeprowadzić Was przez proces kredytowy.

Jestem ekspertem kredytowym z wieloletnim doświadczeniem, a moją wizytówką są zadowoleni klienci – dołącz do nich!

nasza najlepsza wizytówka

REKOMENDACJE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

"Z czystym sumieniem polecam Panią Sandrę. Za nami długa droga, która skończyła się sukcesem. Pani Sandrze zawdzięczamy nasz dach nad głową i serdecznie z całego serca polecamy! To kobieta z wielką wiedzą, umiejętnościami rozmów, bardzo szczera, bez tzw 'owijania w bawełnę' . Dziękujemy i życzymy wszystkim spotkania tak cudownych ludzi na swej drodze do spełnienia marzeń. "

Anna i Tomasz Żupańscy

Click Foto - Film

KONTAKT

Nasze biura

1. 64-920 Piła, al. Piastów, tel. 790 201 000

2.  64- 920 Piła, ul. Bydgoska 81, tel. 731 705 505

v

Dane kontaktowe

tel. 67 351 40 40

e-mail: biuro@kredyty.pila.pl

Kredyty Piła tel. 507 050 404                    Kredyty Poznań tel.507 050 404

Kredyty Bydgoszcz tel. 530 250 496         Kredyty Chodzież tel. 507 050 404

Kredyty Czarnków tel. 790 566 660          Kredyty Nakło tel. 530 250 496

Kredyty Oborniki tel. 507 050 404            Kredyty Szczecinek tel. 507 050 404

Kredyty Trzcianka tel. 790 566 660          Kredyty Wałcz tel. 535 638 161

Kredyty Wągrowiec tel. 507 050 404        Kredyty Złotów tel. 502 255 196

Michał Dzierzgowski

tel. +48 701 705 505

e-mail: michal.dzierzgowski@kredyty.pila.pl

Izabela Osos

tel. +48 790 201 000

e-mail: izabela.osos@kredyty.pila.pl

Sandra Zamojda

tel. +48 531 526 286

e-mail: sandra.zamojda@kredyty.pila.pl